комплекти будь-якого супутникового обладнання недорого

комплекти будь-якого супутникового обладнання недорого
350 грн. $13 / €11
Юрий
Город: Луцк
Был на сайте: 18.02.2015
Объявлений продавца: 14

Размещено: 28.07.2014

комплекти будь-якого супутникового обладнання недорого для установки супутникової антени за ціною від 350 грн з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України та АР Крим.

Продам комплект супутникового обладнання для установки супутникової антени, продам комплекти супутникового обладнання для самостійної установки супутникових антен, продам будь супутникове обладнання недорого.

Антена телевізійна супутникова. продаж комплектів супутникового обладнання для монтажу, установки, налаштування супутникової тарілки, підключення обладнання для супутникового ТБ з швидкою доставкою в будь-яке місто України та АР Крим.

Акція! Дуже вигідні ціни на комплекти супутникового обладнання для установки супутникової антени саме сьогодні і можливість отримати знижку на комплект супутникового обладнання для супутникового телебачення.

(066)850-75-27

(093)409-54-13

(097)465-06-88 Юрий.

http://sputnikovoe-tv.do.am

Безкоштовна доставка комплектів супутникового обладнання для установки супутникової тарілки - антени для перегляду супутникового тб в будь-яке місто України.

Підібрані нами комплекти супутникового обладнання для установки супутникової антени і перегляду телепередач супутникового обладнання, мають самі захоплені відгуки наших оптових і роздрібних покупців, що свідчить про високу якість супутникового обладнання, яке ми пропонуємо Вам купити і встановити.

У нас можна купити якісне супутникове обладнання в будь-якій комплектації і на будь-яку кількість телевізорів і супутникову тарілку будь-якого діаметру оптом, дрібним оптом і в роздріб за вигідними для вас цінами від 350 гр за повний комплект якісного обладнання + диск інструкція для самостійної установки супутникових антен і з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України просто зателефонувавши по телефону.

АКЦІЯ, Комплект супутникового обладнання з тюнером для перегляду пакету Xtra TV - Екстра ТБ і безкоштовних канналів - всього за 350 грн ви отримаєте можливість дивитися більше 50 канналів - Євроспорт, Екстрімспорт, Боєць, Наш Футбол, Футбол, Футбол +, Теніс, Баскетбол, Discovery, Animal Planet, каннал Дісней, Nickelodeon, Cartoon Network, Комедія ТБ, RTVi, Полювання та риболовля, Fox Crime, Наука 2.0, 24 Техно, кіно плюс, Наше улюблене кіно, Наше нове кіно, Єврокіно, Індія ТБ і іншими + безкоштовна доставка по Україні.

На вашому телевізорі завдяки тільки установці супутникової антени ви побачите улюблені каннали ICTV, НТН, Тоніс, ТВ 3, Інтер, 1+1, 2+2 кіно, ОРТ, РТР, НТВ, ДТВ, Тнт, Travel, RenTV і сотні інших безкоштовних тв канналів з супутника.

Робіть Ваш вибір щодо купівлі супутникової антени з нами. Чому саме з нами?

Все наше обладнання для супутникового телебачення - це гарантовано висока якість перегляду телеканналів і гарантовано низька ціна плюс гарантія на наше супутникове обладнання.

Ми економимо Ваші гроші і пропонуємо тільки найнижчі та вигідні ціни на супутникове обладнання в Україні, ми економимо ваш час і пропонуємо можливість покупки комплектів супутникового обладнання не виходячи з дому просто по телефону і швидку доставку в будь-яку точку України.

Чекаємо на ваш дзвінок.